ZIIIRO

ZIIIRO saatler zamanı eğlenceli hale getirmek için tasarlanmıştır. Fütürist, minimalist, ancak oldukça tok, kendini belli bir yapıda tasarlanan ZIIIRO, her bir parçasında o eşsiz, harika, akıl almaz görünüm ve stil anlayışını yansıtmaktadır. Adeta uzay çağından gelen ZIIIRO’lar, bütün dünyaya karşı koyup istenildiği gibi zamanın keyfini çıkaran bir fikir yapısını, tarzı yansıtmaktadır.

Alman tasarımcı Robert Dabi tarafından tasarlanan ZIIIRO saatler, ilk defa görücüye Engadget, Gizmodo, Yanko Design gibi sıradışı ürünlerin sergilendiği, oldukça fazla ziyaretçisi bulunan online magazinlerde çıkmış, takipçilerden oldukça iyi geri dönüşler almıştır. Mart 2010’da seri üretime geçen ZIIIRO, bugün dünyanın en çok talep gören tasarım saat markalarından birisidir.

2013 yılında Tekiner bünyesine dahil edilen ZIIIRO markası, grup firması Meta Saat’in bayrak direği ürünlerini bulundurmaktadır. Türkiye’de saat piyasasındaki çoğu tedarikçi firmanın aksine Tekiner, düzayak, geleneksel saat markalarını tüketiciyle buluşturmak yerine, görüldüğü ilk anda dikkat çeken, saatin zamanı bir görme aracı olmaktan çıkan ürünlerini kullanıcıyla buluşturmak adına ZIIIRO’nun Türkiye temsilciliğini üstlenmiştir.

Tekiner’in ZIIIRO’nun temsilciliğini üstlenmesinin tek sebebi tasarımlardaki farklılıklara dayanmamaktadır. Grup vizyonu olarak sadece dünya markası olmuş, veya olma potansiyeli gösteren partnerlerle işbirliği yapmayı belirlemiş olan Tekiner, yapılan işbirliğinin meyvelerini kısa zamanda hem kendi adına, hem de ZIIIRO markası adına fazlasıyla almıştır.

ZIIIRO'nun tüm ürünleri için

TIKLA