TRIWA

Saat endüstrisindeki davranışları değiştirmek…

Dört arkadaş tarafından 2007 yılında saat endüstrisini değiştirmek amacıyla kurulan TRIWA, saat piyasasındaki olağan duruma ve geleneklere bağlı yapıyı değiştirmeyi amaçlamaktadır. Klasik silüetlerle çağdaş İskandinav sadeliğini birleştirmek isteyen bu yenilikçi topluluk, TRIWA ismini de bu düşüncenin bir yansıması olarak bulmuşlardır.

Marka, ihtiyacı olan esinlenmeyi farklı sektör ve endüstrilere yönelerek yakalamış, bu sebeple daha yaratıcı işler ortaya koyabilmeyi başarmıştır. Bugün 30 farklı arkadaşın bir araya gelerek üretimlerde bulunduğu TRIWA, portföyünü güneş gözlükleri, bilekliler gibi farklı ürün segmentleriyle genişleterek bir dünya markası olmuştur. Bu 30 arkadaş, bugün tüm tasarım ürünlerini İsveç’te yapmakla birlikte, kendilerini sadece takmak isteyecekleri ürünleri tasarlamaya adamışlardır.

Tekiner’in 2017 yılı ilk çeyreğinde alt kuruluşu Meta Saat aracılığıyla tüketiciyle buluşturduğu TRIWA, organizasyonun ilk günden beri pazara yenilik getirme amacı güden anlayışını pekiştirmekte oldukça iddialı bir yer edinmiştir. Tasarımcıların sadece kendileri takmak isteyecekleri saatler üretme amacı, TRIWA’nın olduğu kadar, Tekiner’in de müşteri hizmet anlayışını yansıtmaktadır. Her daim en kaliteli ürünleri, en uygun fiyatlarla pazara sunmayı kendine görev edinmiş olan Tekiner, yakaladığı yükselen grafiği TRIWA’yla yaptığı işbirliğiyle taçlandırmaktadır.

TRIWA'nın tüm ürünleri için

TIKLA