Tekiner Tanıtım Organizasyonları | 2017

Bu yıl ikincisi düzenlenen Tekiner Tanıtım Organizasyonları turumuz, 27 Ekim 2017’de başlayıp, 9 Aralık 2017’de son buldu. 10 farklı ilde düzenlenen, müşterilerimizin kemikleşmiş ürün portföyümüzü ve yeni ürünleri dokunarak incelemelerini sağlayan turumuza olan ilginin yükselen bir grafik çizmesi oldukça sevindiriciydi.  2016’da tanıtım organizasyonu düzenlediğimiz iller arasında bulunan Elazığ, Van, Diyarbakır, Malatya, Ankara, Gaziantep ve Adana’nın yanı sıra bu sene Trabzon, Konya, ve Lüleburgaz’da da müşterilerimizle buluşma fırsatı yakaladık. Tanıtım organizasyonlarımız ürün teşhirinin yanı sıra, müşterilerin isteklerini anlamak ve onlara daha iyi hizmet sunabilmek adına oldukça etkili oldu.

Dosy Sunum Dosyaları ve PVC Cilt Kapakları, Exxo Bilimsel Hesap Makineleri, Mondi IQ Color Fon Kartonları gibi ilk defa müşterilerimizle buluşan ürünlerimizin de yer aldığı organizasyonlarda, 2016 yılı verilerine kıyasla ziyaretçi sayısında yaklaşık %25′ lik, kesilen fatura sayısında ise yaklaşık %20′ lik bir artış yaşandı. Yaşanan artışta fuarlara özel düzenlenen kampanyalar, fiyat avantajları gibi ekstraların yanı sıra, piyasada artık son kullanıcılar tarafından iyice benimsenmeye başlanmış markalarımızın etkisi oldukça büyüktü. Müşterilerimizden aldığımız geri dönüşler, bu markaların pazardaki yerlerini sağlamlaştırmak açısından bir sonraki adımı nasıl atmamız gerektiği noktasında da bize ilham kaynağı oldu. Ürünlerimizi tanıtırken son derece değerli pazar bilgilerini de birinci ağızdan edinmiş olduk.

Sonuç olarak 2017 Tekiner Tanıtım Organizasyonları turumuz, gerek biz, gerek iş ortaklığı yaptığımız toptancı firmalar, gerekse ürünlerimizi son kullanıcılara ulaştıran perakende noktaları tarafından oldukça pozitif, verimli ve başarılı geçti. Türkiye’nin dört bir yanına ulaşabilmek için özveriyle hareket eden satış ekibimiz, bu organizasyonlar sayesinde 10’dan fazla Anadolu ilinde yüzlerce müşteriye ulaştı. Bulunduğu her faaliyet alanında en iyiyi en doğru şekilde kullanıcılara ulaştırarak değer yaratmayı bir ilke olarak edinen Tekiner, bir organizasyonu da böylelikle tamamlamış oldu. Organizasyonlarımıza katılan herkese bu vesileyle teşekkür etmekle beraber, 2018’de daha da iyilerine hep beraber ulaşmayı hedeflediğimizi de belirtmek isteriz

2017 Kıbrıs Kampanya Turumuz