Kırtasiye ve ofis malzemeleri, Tekiner’ in ilk ve en güçlü faaliyet alanıdır. Bünyesinde dünyaca ünlü Schneider Kalem, Mondi, Kangaro, Gateway gibi markaları barındıran kırtasiye ve ofis malzemeleri grubu, aynı zamanda alanında Türkiye’nin en büyük üretim tesislerinden olan EXXO markalı PP dosyalama ürünleri fabrikasını da barındırmaktadır. Bu dosyalama üretimi tesislerinde EXXO markasının yanında, firmaya özel OEM üretim de yapılmaktadır. Türkiye’nin dört bir yanında ve 25’den fazla ülkede raflarda yerini almış olan ürünleri ile kırtasiye ve ofis malzemeleri, Tekiner’in en büyük iş hacmini oluşturmaktadır.

Dosyalama, kalemler, kağıtlar, zımba ve delgeçler kırtasiye ve ofis malzemeleri ürün grubunun ana ürün segmentleridir. Bunun yanında Tekiner, ambalaj lastikleri, aydıngerler, sıvı yapıştırıcılar, filmler, klasör mekanizmaları gibi farklı ürün grupları ve segmentleriyle ürün portföyünü ve pazar payını hızla genişletmektedir. Sunduğu ürün portföyünün genişliğinin yanında, firma sektöre değer katan işler yapmak için çaba göstermekte, bu noktada olabilecek en yüksek sosyal sorumluluk bilinciyle hareket etmektedir.

1979 yılının sonunda kurulup, Kırtasiye ve Ofis Malzemeleri sektöründe bu yıl 38. yılını kutlayacak olan organizasyonumuz, müşterilerinden aldığı geri dönüşleri sıkça değerlendirmekte, onların isteklerini yerine getirebilmek, ve en doğruyu en uygun şekilde sunabilmek için çaba göstermektedir.

Ürün Kategorileri

Ürün Kataloğu