Kangaro

1958 yılında Hindistan’da kurulan Kangaro Group, zımbalar, zımba telleri, tel sökücüler, delgeçler, ve endüstriyel ve günlük kullanım için çakma makineleri üreten çeşitli bir ürün grubuna sahiptir. Geniş ürün gamı, kaliteli ürünleri, ve yenilikçi yapısı ile Kangaro, sadece Hindistan’ın değil, dünyanın önde gelen firmalarından biridir. Kurulduğu günden bu yana sürekli kendini geliştiren ve yenileyen grup, değişen tüketici pazarındaki isteklere cevap verebilmek için en iyisini yapmaya gayret göstermektedir.

Hindistan pazarının yarısından fazlasını elinde bulunduran Kangaro. 100 farklı ülkeye kendi markasıyla ihracat yapmaktadır. Son teknoloji makineler kullanarak, tüm ürünlerin tüm parçalarını firma bünyesinde üreten marka, “sürekli ve gelişen kalite” anlayışını her noktada yansıtmayı hedeflemektedir.

Dikey entegrasyonu üst seviyede gerçekleştirmeyi başaran sayılı firmalardan olan Kangaro, bünyesinde bir de Ar-Ge departmanı ve laboratuar barındırmaktadır. Bu departman ve laboratuar; yeni ürün geliştirme ve ürün iyileştirme gibi kritik süreçlere hakim olmakla birlikte, CNC, freze, ve son teknoloji CAD/CAM yazılımları ile uluslararası alanda kabul görmüş kalitedeki ürünlerin üretimi için gerekli tüm kalıplara bünyesinde imal edebilmektedir.

Tekiner olarak, Kangaro’yla 2016 yılı içerisinde başlayan iş ortaklığımız, kırtasiye ve ofis malzemeleri sektörü tarafından oldukça pozitif karşılanmıştır. Türkiye’deki iş ortaklarımız ve tüketicilerden aldığımız olumlu dönüşler kısa zamanda gerek Tekiner’in, gerekse Kangaro’nun Türkiye pazarında emin adımlarla ilerleyişini pekiştirmekle beraber, atılan adımları güçlendirmiştir. Sürekli en iyi, en kaliteli şekilde tüketicilere sunmak için gösterdiğimiz özveri hızlı devam etmekte, beraber elde ettiğimiz başarılar genişlemektedir.

Kangaro'nun tüm ürünleri için

TIKLA