Biz

Tutku dolu bir ekibiz!

Biz kimiz

9 metrekarelik dükkanında tek kişiyle başladığı ticaret macerasına, 80 kişiyle 15.000 metrekareyi kapsayan ofis ve üretim tesislerinde devam eden, işine sevgiyle bağlı insanlardan oluşan bir organizasyonuz.

Ne yapıyoruz

Kırtasiye, ambalaj, dijital tekstil, ve saat sektörlerinde değer yaratmaya çalışıyoruz. Değer yaratabilmek için fark yaratmaya, fark yaratmak için güven yaratmaya, güven yaratabilmek içinse kaliteden ödün vermemeye son derece özen gösteriyoruz.

Nasıl yapıyoruz

En iyiyi başarmak adına, iş arkadaşlarımız ve işbirliği yaptığımız insan ve kuruluşlara tam destek veriyor, onların en iyi olabilmelerini sağlamaya çalışıyoruz. Bizim en iyi olmamızın ancak ve ancak bizimle çalışanların en iyi olmasıyla sağlanabileceği gerçeğini benimsiyoruz.

40 Yıllık Miras

Tekiner Tarihine Kısa Bir Yolculuk...

TIKLA!
Kısaca

Tekiner, 1979 yılında kırtasiye piyasasının ve Türkiye’nin ticari kalbi olan Tahtakale’de kuruldu. Küçücük bir dükkanda ticari faaliyetine başlayan Tekiner, yavaş fakat istikrarlı bir büyüme süreci izleyerek ithalat ve distribütörlük alanlarında uzmanlaştı.

Daha sonra sırasıyla Cağaloğlu, Beşiktaş ve Mahmutbey’de hizmet vermeye devam eden Tekiner, şu an Esenyurt’ta 15.000 metrekare kapalı alana sahip genel merkezinde hizmet vermeye devam etmektedir.

Prensiplerimiz

1980’li yılların başında sınırlı sayıda yabancı ürünün bulunduğu piyasada, bugün oldukça fazla yerli ve yabancı ürün bulunmaktadır. Bu durum rekabet koşullarını ağırlaştırmış ve piyasa giderek daha fazla dışarı açılmıştır. Ağır rekabet koşullarının üstesinden gelebilmek için Tekiner, geçici çözümler üretmek yerine kalıcı çözümler üretmeyi hedeflemiştir. Bu hedefin altında, ancak kalıcı çözümlerin istikrarlı büyüme getireceği ilkesi yer almaktadır. Bu bağlamda Tekiner, kurulduğu günden bu yana her biri alanında dünya lideri olan markaların distribütörlüğünü üstlenmiş, bu konuda hassasiyet göstermiştir.

Vizyonumuz

Kurulduğumuz ilk günden bu yana prensiplerimize koşulsuz şartsız bağlı kalarak, bugün 22 farklı ülkenin onlarca markasının distribütörlüğünü yapmaktayız. Aynı zamanda, 2009 yılında kurduğumuz dosyalama grubu ürünleri üretim tesisimizle, ürünlerimizi 27 farklı ülkeye ihraç ediyoruz.

Vizyonumuz, faaliyet gösterdiğimiz sektörlerin sayısını arttırırken, bulunduğumuz her sektörün en iyisi olmaktır. Bunun için en iyilerle çalışmaya özen gösteriyor, en iyileri aramızda görmek için elimizden geleni yapıyoruz. Biliyoruz ki en iyi takım, ancak en iyi ve en tutkulu oyuncuların biraraya gelmesiyle oluşabilir.

Yönetim Kadromuz

Başkan

80

Çalışan Sayımız

15000

Çalışma Alanımız

45

Haftalık Çalışma Saatimiz

Bize katılmak ister misin?

Haydi durma!

TIKLA