EXXO

2009 yılında plastik dosyalama ürünleri ile kırtasiye ve ofis malzemeleri dünyasına merhaba diyen EXXO, Tekiner’in bayrak markasıdır. Kısa zamanda ürün portföyünü kalem, bant, yapışkanlı not kağıdı, hesap makinesi, filmler gibi perakende ürünleriyle genişleten marka, pazara getirdiği yeniliklerle fark yaratmaya devam ediyor.

Plastik dosya üretiminde Türkiye liderlerlerinden olan Tekiner, EXXO markasıyla yarattığı katma değeri her geçen gün arttırarak hem kırtasiye sektörüne, hem de ülke ekonomisine artı katmaya devam ediyor. Ülke pazarı dışında çeşitli ülkelere de yaptığımız ihracat satışlarımızla alınan geri dönüşlerle, markamızın bir dünya markası olma yolundaki emin adımları bizi oldukça mutlu ediyor.

Markanın ürün portföyü; poşet dosyalar, telli dosyalar, L dosyalar, plastik seperatörler, mylar (karton) ayıraçlar, klasörler, koli bantları, çift taraflı bantlar, kraft bantlar, hesap makineleri, fosforlu kalemler, beyaz tahta kalemleri, permanent kalemler, ve yapışkanlı not kağıtlarından oluşmaktadır. Tüketicilere sunduğumuz ürünlerin kalitesine son derece önem vermekle birlikte, satış sonrasında da müşterilerimize en üst seviye desteği verebilmek için özveriyle çalışmaktayız.

Tekiner, Türkiye’nin en büyük kırtasiye ve ofis malzemeleri tedarikçilerinden biri olarak yarattığı EXXO markasının ürün kalitesini, sadece kullanılan hammadde veya malzemenin dayanıklılığı üzerinden tanımlamamaktadır. Kalitede önem arzeden etmenlerden en değerlisi, tüketicilere sunduğumuz ürünlerin sağlığa zararlı herhangi bir bileşen barındırmamasıdır. Bu nedenle gerek kendi ürettiğimiz dosyalama ürünlerinde, gerekse EXXO markasıyla üretimini yaptırdığımız diğer ürünlerde bu kriteri birinci öncelik olarak ele alıyoruz.

EXXO'nun tüm ürünleri için

Call to action additional text