Berkay Tekin - Genel Müdür Yardımcısı

Berkay Tekin, 1989 yılında Avrupa ve Asyanın birleştiği yer olan İstanbul’da doğdu . Başarılarının bir meyvesi olarak lise döneminde Işık Okulları’ndan tam burs kazanmış, daha sonra lisans eğitimini Koç Üniversitesi İşletme Bölümü’nde tamamlamıştır. Bu okullarda aldığı eğitimler mezuniyet sonrası geleceğini nasıl şekillendireceği konusunda karar vermesini sağlamıştır.

Berkay Tekin, lisans eğitimini tamamladıktan sonra Tekiner’in çatısı altında operasyonlarını sürdüren, ve Türkiye’nin ilk online saat satış sitelerinden biri olan Saatturk’ü yönetmeye başlamıştır. Önceleri sadece Türkiye distribütörlerinden saat alım satımı yapan Saatturk’ü tasarım saat markalarının temsilcilikleri bulunan bir marka haline getirmiş, karlılığın artmasını sağlamıştır. Akabinde Tekiner’i bulunduğundan daha ileri bir noktaya taşıyabilecek kişisel altyapıyı oluşturmak amacıyla Çin’e yerleşmiş, iki yıl Pekin ve Tayvan’da Çince dil eğitimi aldıktan sonra dünyanın sayılı İşletme Yönetimi Yüksek Lisansı programlarından biri olan China Europe International Business School (CEIBS)’da yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. Bu dönemde Tokyo’da GLOBIS, Amerika’da da Darden Business School bünyesinde İşletme Yöneticiliği Eğitimi programlarına katılmıştır.

Mayıs 2016’da Genel Müdür Yardımcısı olarak tekrar Tekiner’e katılan Berkay Tekin, tüm yönetim kadrosuyla beraber organizasyonu ülke ve ülke ekonomisine faydalı bir kurum haline getirebilmek için mücadele vermektedir.