Ambalaj

Tekiner, 35 yılı aşkındır ambalaj sektörünün yapıtaşlarından olan kutu kalıpçılarına, kalıp bıçağı, kalıp tahtası, hazır oluk, ve lazer kesim makinesi gibi farklı ürünler tedarik etmektedir. Pazarda bulunan ikinci sınıf kalite ürünlerin aksine, tüketiciye son teknoloji ve kalite Alman markalarının sunulduğu bu kategori, Tekiner’in sektöre liderlik etmesini sağlamaktadır.

GNU ile kalıp bıçakları ve hazır oluk, Lasercomb ile ise lazer kesim ve plotter makinelerinin tedariği ve satış sonrası desteği sağlanmaktadır. Aynı zamanda kırtasiye ve ofis malzemeleri alanı altında ithal ettiğimiz aydınger kağıtları da kutu kalıpçılarının sıklıkla kullandıkları ürünler arasında yerini almıştır. Her alanda olduğu gibi hizmet anlayışı, ürün kalitesi, satış sonrası destek üçlüsünün önemini bu alanda da vurgulayan Tekiner, ambalaj sektörüne yenilikler getirmekle birlikte pazardaki payını hızla arttırmaktadır.

GNU Ambalaj Bıçakları ve Hazır Oluklar

Yıllardır ürünlerini Türkiye’deki kutu kalıbı üreticileriyle buluşturduğumuz GNU’nun kutu kalıbı bıçakları ve hazır oluk portföyünü stoklarımızda bulundurmakla birlikte, Türkiye için servis ve satış sonrası destek hizmetlerini de GNU Türkiye distribütörü olarak sürdürmekteyiz. Dünyada sektörün en kaliteli ürünlerini tüketicilerle buluşturan GNU’yla yapmış olduğumuz bu işbirliği bize ve ambalaj sektörüne olabilecek en üst düzeyde değer katmaktadır.

110 yıllık bir aile şirketi kalitesinin günümüze yansıması olan GNU’dan ithal ettiğimiz ambalaj bıçakları ve hazır oluklar, sektörde kalitesinin tartışılmayacağı bir dayanıklılık ve o dayanıklılığı hakeden ambalaj malzemelerini üreten kalıpçıların vazgeçilmez tercihidir. Gelişmiş kutu kalıbı sektörünün, rasyonel iş akışı, yüksek kalite standartları, durmaksızın artan üretim verimliliği ihtiyaçları yadsınamayacak gerçeklerdir. Bu bağlamda GNU, kullanıcılarına kalite ve teknoloji mükemmeliyetini en uygun fiyat avantajıyla sunmakla birlikte, maliyetleri de düşüren ürünler sunmaktadır.

Lasercomb Lazer Kesim ve Plotter Makineleri

1973 yılında Almanya’da kurulan Lasercomb, lazer kesim ve plotter makineleriyle Türkiye’de kendine yer bulmuştur. Kutu kalıpçılarının ihtiyacı olan tahta kesimi ve çizimi gerçekleştiren bu makineler, kaliteli iş çıkarmayı hedefleyen tüm kalıpçıların vazgeçilmezi olmuştur. Bu bağlamda kurulduğu günden bu yana sektöre yenilikler getiren Lasercomb, 2007 yılında piyasaya sürdüğü ProCount makinesiyle üst düzey kalıpçılığa da yeni bir soluk getirmiştir.

2011 yılında 3kW lazer üretimini gerçekleştiren Lasercomb üretim sistemi, aynı yıl tek rotatif lazer sistemi kullanan ProRot3000’i tasarlayıp satışa sunmuştur. Ertesi yıl Drupa’da ProDigiNeo plotter makinesini sunan Lasercomb, o günden bu yana makinenin olabilecek en üst seviyede ve verimlilikte çalışabilmesi için geliştirmeler ve eklemeler yapmıştır.