Tekiner Antalya Tanıtım Organizasyonu | 2019

İki yıldır Anadolu’nun farklı illerinde yerel olarak gerçekleştirdiğimiz ve her birini oldukça başarıyla noktaladığımız fuar serüvenlerimiz, bu yıl Antalya’da tek bir çatı altında, gerek Anadolu, gerekse ülkemizin farklı yerlerinden bizlere eşlik eden katılımcılarımızla gerçekleşti. 3000’e yakın ürünün sergilendiği fuar organizasyonumuz, 5 gün boyunca Antalya Belek’te bulunan Kaya Palazzo otelde, yüzlerce katılımcının yoğun ilgisiyle bir kırtasiye ve ofis malzemeleri şölenine dönüştü. Bayrak markalarımız olan Schneider Kalem, Mondi Kağıt, Kangaro Zımba ve Delgeçler, EXXO ve DOSY dosyalama ürünleri, sundukları sayısız model ve renk seçenekleriyle ürünlerin satışını yapan iş ortaklarımızı kalite ve fiyat açısından oldukça tatmin etti. Bunda fuara özel kampanyaların yanı sıra, katılımcıların taleplerine özveriyle destek vermeye çalışan satış ekibimizin de payı oldukça fazlaydı.

Bu fuarda son 2 yıldır satış rekorları kıran Schneider One Business roller kalem serisinin, uzun zamandır müşterilerimiz tarafından talep edilen 1.0mm uçlu versiyonu olan One Sign’ın, Schneider Kalem’in bölge satış müdürünün de katılımıyla müşterilerimize tanıtılma fırsatı oldu. Dünyanın ilk plastik uçlu roller kalemi olan Schneider One Business, 0.6mm’lik ucuyla oldukça başarılı bir imza kalemi olarak astronomik satış rakamlarına ulaşmış olsa da, müşterilerimizden gelen 1.0mm’lik yazım talebi gerek biz, gerekse Schneider Kalem tarafından uzun uzadıya değerlendirildi ve sonucunda One Sign adı verilen siyah gövdeli yeni kalemin üretimine başlandı.

Son dönemde kalitesi ile satış rekorları kıran bir başka ürünümüz olan Mondi Fon Kartonları, yine müşterilerimizden gelen talepler üzerine her bir ürünün üzerinde barkod olacak şekilde tasarlandı ve barkodlu fon kartonlarımız da yeni ürün kalemimiz olarak fuarımızda yerini aldı. 70×100, 35×70, A4 Renkli Fotokopi Kağıdı gibi farklı ürünleri içinde barındıran fon kartonu standımız ise kaliteyi her zaman önde tutan Mondi’nin, üretim anlayışını perçinler nitelikteydi.

 Schneider Kalem’in bir başka ürün geliştirme projesinin meyvesi olan Yeni Link-It serisi ise ilk kez bu fuarda sergilenen bir başka ürün çeşidiydi. Dünyanın ilk modüler değiş-tokuş kalemi olan ve 1.0mm fiber uç / 0.6mm keçeli uç olarak 400’ün üzerinde kombinasyonu bulunan Schneider Link-It serisi, Schneider’ın “Kağıt Sörfçüsü” olarak adlandırdığı Slider Edge modelinin yanı sıra, 1+4mm yazım kalınlığına ulaşabilen işaretleme kalemi seçeneğiyle tamı tamına 946 farklı kombinasyona ulaştı.

Gerek ürün tanıtımı, gerek katılımcılarla fikir alışverişi, gerekse satış aktivitesi olarak gerçekleşen Antalya fuarımız, tek kelimeyle 2019 yılına muhteşem bir başlangıç oldu. Katılımcılarımız başta olmak üzere bize fuarda destek veren herkese teşekkürü bir borç biliyor, gece gündüz özveriyle organizasyonumuzu ileri taşımaya gayret eden satış ekibimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz. Ayrıca 2019 yılının kırtasiye ve ofis malzemeleri sektörünün yanı sıra ülkemiz adına hayırlara vesile olmasını temenni ediyoruz.